KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

1. Milliseid soodustusi on toodetele võimalik saada?
Soodustusi pakume suuremate koguste puhul ja püsiklientidele.

2. Kuidas tellida?

Kui Teid huvitab toode, mille olete välja valinud, siis saate teha hinnapäringu. Parema ja täpse hinna puhul, lisada kohe kogused ja toote värvid.


3. Kui ostetud toote number on mulle väike/suur või ei sobi mulle, kas saan selle ära vahetada?
Kõik pretensioonid palume esitada 3 tööpäeva jooksul peale kauba kätte saamist. Enne tellimust soovitame täpsemalt üle vaadata tootja mõõdutabelid.


4. Leidsime Teie kodulehelt ilusa toote, aga kahjuks ei ole Teil saadaval minu suurust. Kas saate midagi teha?
Kirjutage meile palun väljavalitud toote soovist info@kuuper.ee ja me uurime, kas saame toote Teie jaoks eraldi tellida või pakkuda samaväärset toodet, mida ei pruugi olla hetkel kodulehel.


5. Mis saab, kui minu poolt tellitud kaup on laos otsas?
Kui mingil põhjusel ei ole võimalik tellitud tooteid kliendile saata, siis võtab poe töötaja kliendiga ühendust ja lepib kokku kliendi nõusolekul tellitud toote asendamise samaväärse tootega või raha tagastamise.

6. Millal saab kauba kätte?

Tellimise päev on meil neljapäev/reede, selleks ajaks peab olema tasutud arve. Tarneaeg kaupadele 8-10 päeva. 

                                                                                                                                KASUTUS TINGIMUSED

KUUPER OÜ, registrikoodiga 12855362 ja klient, kes vormistab Kuuper OÜ hallatavas poes www.kuuper.ee tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Klient), on kokku leppinud järgnevates tingimustes.

  1. Üldsätted

1.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning Kasutuslepingus kokkulepitust.
1.2. Poe haldajal on õigus mistahes ajal teha kodulehel pakutavasse teenusesse muudatusi.
1.3. Poe haldajal on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus Kliendile teatada sellest kirjalikult elektronposti teel.

  1. Tooted ja ostu sooritamine

2.1. Kõik kuvatavad Tooted ei pruugi alati laos olemas olla.
2.2. Kui mõni toode puudub laost ja tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab Kuuper OÜ töötaja Kliendiga ühendust hiljemalt 3 (kolme) tööpäeva jooksul. Sellisel juhul pakutakse välja võimalik uus tarneaeg või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga. Kui Klient ei ole uute tingimustega nõus, siis ta võib keelduda tellimusest ja juba makstud raha tagastatakse.
2.3. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega.
2.4. Klient, kes valib välja soovitud tooted, kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakt telefon, elektronposti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks, makseviis).
2.5. Klient kohustub esitama tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Poe haldaja ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

  1. Hinnad

3.1. Kõikide kuuper.ee lehel olevad toodete baashinnad on arvestatud eurodes.
3.2. Poe haldajal on õigus igal ajal muuta hindu.
3.3. Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu arvutatakse hinnapakkumises.

  1. Maksmine

4.1. Kuuper.ee kodulehelt tehtud tellimuste eest tasutakse arve alusel.
4.2. Tellimuse esitamise ning tasumise järgselt saadetakse Ostjale e-posti teel tellimuse kinnitus, kauba kättetoimetamisel lisatakse saadetisele arve.

  1. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

5.1. Kodulehel esitatud tellimused vaadatakse läbi samal päeval ning ostjaga võetakse hiljemalt järgmisel tööpäeval ühendust.
5.2. Toodete garanteeritud tarneaeg on 10-15 tööpäeva, kui toote juurde ei ole kirjutatud teisiti. Üldjuhul jääb toote tarneaeg alla 15 tööpäeva. Juhul, kui me ei suuda mõnda toodet selle ajaga tarnida, informeerime Teid sellest koheselt. Vajadusel on Teil siis võimalus tellimus tühistada ja me kanname Teile raha tagasi.
5.3. Kaup tuuakse tellimuses sisestatud tarneaadressile kokkulepitud ajal vastavalt kauba saadavusele. Kaup antakse üle vaid ostjale. Kolmandale isikule antakse kaup üle vaid kokkuleppel ostjaga.
5.4. Kliendil on õigus valida järgnevate kauba kättesaamisviisi vahel.
5.4.1. SmartPost  5.4.1. DPD Kuller

  1. Lepingust taganemine enne Poe haldaja poolset lepingu täitmist

6.1. Kui Klient soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda, siis kohustub ta sellest võimalikult kiiresti Poe haldajale kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil info@kuuper.ee. E-kirja tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Kliendi kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).
6.2. Kui taganemisavaldus jõuab osutajani peale Poe haldaja poolset lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt Kasutuslepingu peatükile „Tagastusõigus”.
6.3. Poe haldaja kannab Kliendile tasutud summa tagasi hiljemalt 30 päeva jooksul alates lepingust taganemise soovi kätte saamisest.
6.4. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine Poe haldajale.

  1. Tagastusõigus

7.1. Kuuper.ee lehelt ostetud kaupadele kehtib 3 päevane tagastusõigus.
7.2. Tagastusõigust pole kaupadel, mida on muudetud vastavalt kliendi soovidele (lisatud logo, kiri vms.)
7.3. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutusjälgedeta.
7.4. Tagastamisel kantakse Kliendile raha tagasi hiljemalt 30 päeva jooksul toote tagastamisest.
7.5. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine Poe haldajale.
7.6. Tagastamisega kaasnevad transpordikulud katab Ostja.
7.7. Juhul kui peale tagastamist ilmneb, et tagastus ei vasta Kasutuslepingus toodud tingimustele, siis raha ei tagastata.

  1. Isikuandmed ja nende kasutamine

8.1. Kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Poe haldajale enda isikuandmete töötlemiseks.
8.2. Tellimuse esitamisel kasutaja poolt sisestatud osutajale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Kliendile.
8.3. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine kuuper.ee kodulehel tellimuse registreerimisel.
8.4. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Klient tellimuse kohta (perekonnanimi, eesnimi, tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, telefoninumber, sünniaasta, sugu, tarnimisviis, kasutatud makseviis, kuuper.ee Kasutuslepinguga nõustumine müügipakkumiste saatmisega elektronposti aadressil, vabatekstina sisestatud märkused).
8.5. Isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Kliendile, võib edastada kulleriteenust osutavaile ettevõttele.
8.6. Poe haldaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
8.7. Poe haldaja jätab endale õiguse edastada kasutajat puudutavaid andmeid juhul, kui need edastatakse isikule, kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning omab selleks seaduslikku õigust või kui see toimub Kliendi muu isiku elu tervise või vabaduse kaitseks.
8.8. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või kõrvaldada andmed registrist.
8.9. Kasutaja annab Poe haldajale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.
8.10. Kasutaja annab Poe haldajale nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil juhul, kui on märkinud ära vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas.

  1. Kasutamistingimused

9.1. Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Kliendile kohustuslik.

  1. Pretensioonide käsitlemise kord.

10.1. Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus kolme päeva jooksul alates kauba üleandmise päevast. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Et hilisemaid probleeme oleks lihtsam lahendada, peaks tarbija säilitama kindlasti ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetud Kuuper OÜ poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja probleemi lahendamata jätta.
10.2. Pretensiooni võib esitada tootmis- ja materjalivigadele.
10.3. Pretensiooni esitamise periood hakkab kehtima kauba ostukuupäevast.
10.4. Ekspertiisi teostab Kuuper OÜ või toote valmistanud firma esineva puuduse olemasolu ja tekkepõhjuse väljaselgitamiseks.
10.5. Sõltumatu ekspertiis – kliendi nõudmisel teostatav täiendav tasuline ekspertiis sõltumatu eksperdi juhul, kui klient ei ole Kuuper OÜ poolt teostatud ekspertiisi tulemustega rahul.
10.6. Pretensioon ei kuulu lahendamisele kui Kuuper OÜ tõestab, et kaubal esinevad puudused on tekkinud tarbija süül.
10.7. Kui pretensiooni aluseks oleva toote tootmine on lõpetatud võtab Kuuper OÜ endale õiguse kliendi nõusolekul asendada toode samaväärsega

Teie Kuuper OÜ meeskond soovib meeldivat koostööd!